Awanport – biały żagiel

Awanport – kolejny doskonały adres Śródmieścia Morskiego. Apartamenty zostały stworzone z dbałością o każdy detal i wygodę użytkowania, a przy projekcie wykończenia budynku pomagali internauci.

 

Widok na prace przy ul. Żeromskiego 21 skrywa nieprzezierny płot. My jednak wiemy, że budowa trwa. AB Inwestor zapowiadał zakończenie budowy na wiosnę 2019 r.
Awanport to prestiżowa inwestycja o powierzchni ok. 7000 m2. W sześciopiętrowym budynku znajdują się 73 apartamenty o powierzchni od 30 m2 do 150 m2. Na ostatniej kondygnacji usytuowane zostały penthousy z rozległymi tarasami, z których rozciąga się niepowtarzalny widok na morze. Na parterze ulokowane będą lokale usługowe o powierzchni od 30 do 500 m kw.

Cały obiekt będzie w pełni monitorowany, a profesjonalną opiekę i obsługę budynku zapewni concierge. Mieszkańcy będą mogli wypocząć na wewnętrznym zielonym dziedzińcu. Projekt wykończenia budynku został zaprojektowany zgodnie z sugestiami internautów. Inwestor zaprezentował internautom kilka propozycji wykończenia i zgodnie z ich uwagami dokończył projekt.