Na nabrzeżu Mola Rybackiego powstanie luksusowy kompleks z 135 apartamentami o nazwie Yacht Park. Z okien budynków rozciągać się będzie niezapomniany widok na Zatokę Gdańską, marinę i molo.

Śródmieście Gdyni otwiera się na żeglarzy. Nowoczesna marina, z zapleczem hotelowym, konferencyjnym oraz rozrywkowym powstanie przy al. Jana Pawła II w Gdyni. W wielofunkcyjnym budynku swoje siedziby będą miały gdyńskie kluby żeglarskie.

Obszar tzw. „Międzytorza” obejmuje tereny położone na północ od ul. Jana z Kolna do granic portu. Jest to największy kompleks terenów rozwojowych północnej części śródmieścia Gdyni o powierzchni 600 tys. m kw.

Wielofunkcyjny kompleks, z przestrzenią biurową, hotelową oraz miejscem spotkań i wypoczynku dla mieszkańców i turystów powstaje w pobliżu nabrzeża gdyńskiego. Gdynia Waterfront to nowoczesna strefa biznesu i relaksu, którego unikatowe położenie z widokiem na Zatokę Gdańską, spełnią najwyższe oczekiwania.

Gdyński Waterfront – tutaj ma powstać nowoczesna dzielnica miasta, położona nad wodami Zatoki Gdańskiej, bezpośrednio sąsiadując ze Śródmieściem Gdyni. Powierzchnia 8,5 ha zlokalizowana przy ul. Waszyngtona czeka na inwestora, który wykorzysta potencjał miejsca i urzeczywistni interesujące plany.

Nowoczesny apartamentowiec nawiązujący swoją architekturą do modernistycznej zabudowy miasta z charakterystycznym narożnym zaokrągleniem. Dobry adres dla osób z najwyższymi wymaganiami. Doskonałe położenie budynku pozwoli cieszyć się niepowtarzalnymi widokami na morze.