Na nabrzeżu Mola Rybackiego powstanie luksusowy kompleks z 135 apartamentami o nazwie Yacht Park. Z okien budynków rozciągać się będzie niezapomniany widok na Zatokę Gdańską, marinę i molo.

 

Śródmieście Gdyni otwiera się na żeglarzy. Nowoczesna marina, z zapleczem hotelowym, konferencyjnym oraz rozrywkowym powstanie przy al. Jana Pawła II w Gdyni. W wielofunkcyjnym budynku swoje siedziby będą miały gdyńskie kluby żeglarskie.

Obszar tzw. „Międzytorza” obejmuje tereny położone na północ od ul. Jana z Kolna do granic portu. Jest to największy kompleks terenów rozwojowych północnej części śródmieścia Gdyni o powierzchni 600 tys. m kw.


Wielofunkcyjny kompleks, z przestrzenią biurową, hotelową oraz miejscem spotkań i wypoczynku dla mieszkańców i turystów powstaje w pobliżu nabrzeża gdyńskiego. Gdynia Waterfront to nowoczesna strefa biznesu i relaksu, którego unikatowe położenie z widokiem na Zatokę Gdańską, spełnią najwyższe oczekiwania.

Gdyński Waterfront – tutaj ma powstać nowoczesna dzielnica miasta, położona nad wodami Zatoki Gdańskiej, bezpośrednio sąsiadując ze Śródmieściem Gdyni. Powierzchnia 8,5 ha zlokalizowana przy ul. Waszyngtona czeka na inwestora, który wykorzysta potencjał miejsca i urzeczywistni interesujące plany.

W pobliżu śródmiejskiej plaży, przy placu Grunwaldzkim stanął budynek o charakterystycznej, monolitycznej bryle. Nowoczesna architektura jest siedzibą Gdyńskiego Centrum Filmowego – ośrodka kulturalno-edukacyjnego propagującego sztukę filmową.