Apartamenty Awanport

Nowoczesny apartamentowiec nawiązujący swoją architekturą do modernistycznej zabudowy miasta z charakterystycznym narożnym zaokrągleniem. Dobry adres dla osób z najwyższymi wymaganiami. Obiekt w pełni monitorowany, z profesjonalną opieką, którą zapewni concierge. Doskonałe położenie budynku pozwoli cieszyć się niepowtarzalnymi widokami na morze.

Awanport to prestiżowa inwestycja o powierzchni ok. 7000 m2. W sześciopiętrowym budynku znajdą się 73 apartamenty o powierzchni od 30 m2 do 150 m2. Na parterze powstanie 11 lokali usługowych, a na pierwszym piętrze ok. 20 pomieszczeń biurowych. Na czwartym piętrze zaplanowano soft lofty z antresolami i ogrodami zimowymi Ostatnia kondygnacja jest cofnięta w stosunku do głównej linii budynku i tam ulokowane zostaną przestronne tarasy z widokiem na morze. Pozostałe apartamenty posiadają duże balkony lub loggie.
Na ostatniej kondygnacji powstać ma wyjątkowy apartament o powierzchni 800 m kw., w którym zaprojektowano m.in. obrotową kuchnię, bibliotekę, galerię obrazów, strefę rekreacyjną z jacuzzi i saunami, pokój bilardowy, pomieszczenia dla kamerdynera, kucharza, pokojówki i ochrony.

Autorami projektu budynku Awanport są architekci Wiesława Martyńska–Ostrowska, Łukasz Wojas, Małgorzata Woźniak, Michał Czarnecki oraz Łukasz Plata.
Deweloperem projektu jest AB Inwestor Andrzej Boczek.
Zakończenie budowy planowane jest w kwietniu 2019 r.